Detaylar
Detaylar
ALKA BELGELENDİRME INGAS 2017 KONGRE&FUARINDA
6 Kasım 2017
ALKA BELGELENDİRME INGAS 2017 KONGRE&FUARINDA

ALKA BELGELENDİRME INGAS 2017 7. ULUSLARARASI DOĞALGAZ KONGRE VE FUARINA GÜMÜŞ SPONSORU OLARAK KATILDI.

İstanbul Haliç Kongre ve Kültür Merkezinde 2-3 Kasım 2017 tarihinde düzenlenen 7. Uluslararası Doğalgaz Kongre&Fuarı İstanbul Büyük Şehir Belediyesi ve İGDAŞ ın işbirliğinde İlgili bakanlıkların, doğalgaz sektöründeki kurum ve kuruluşların sponsorluğunda gerçekleştirildi. ALKA BELGELENDİRME INGAS 2017 nin Gümüş sponsorları arasında yer aldı.

INGAS 2017 Kongre&Fuarı Sayın Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Berat ALBAYRAK açılış konuşması ile başladı. Yerli ve Yabancı birçok katılımcının yer aldığı Kongrede MYK Sınav ve Belgelendirme Daire Başkanı sayın Mehmet ORDUKAYA da Mesleki Yeterlilik Belgesi, belge zorunluluğu, teşvikler ve doğalgaz sektöründeki mesleki yeterlilik verilerini paylaştığı bir konuşma yaptı. Ayrıca ALKA Belgelendirme fuar standımızda ziyaret eden Sayın Mehmet ORDUKAYA Fuar ve Kongreye Katılımımız ve Mesleki Yeterlilik Kurumunun Tanıtımında yapmış olduğumuz katkıdan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

                      

ALKA BELGELENDİRME Fuar standımıza EPDK Başkanı Sayın Mustafa YILMAZ, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Sayın Fatih Dönmez, GAZBİR Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yaşar ARSLAN Ziyaret etti.

Fuar Standımıza birçok yerli ve yabancı katılımcı ALKA BELGELENDİRME Standına yoğun ilgi gösterdi.